Sport w gliwickiej Policji

Nasi policjanci w biathlonie i triatlonie

Nasi policjanci z sukcesami w dwuboju i trójboju. Policjanci nawet urlopy spędzają czynnie. Nasza funkcjonariuszka zajęła właśnie II miejsce w biathlonie letnim, zaś w sierpniu policjant gliwickiego garnizonu został finalistą zawodów dla twardzieli „Ironman”.

4 września starszy aspirant Julita Materla uczestniczyła w Wojewódzkich Mistrzostwach Policji w Biathlonie Letnim, zdobywając srebrny medal wśród policjantek. Konkurencja polegała na strzelaniu oraz biegu (5 kilometrów).
Z kolei nadkomisarz Michał Kania sprawdził się w zawodach „Iron Man Gdynia 2015”, łączących trzy dyscypliny: pływanie, jazdę na rowerze oraz bieg. Zawodnicy musieli pokonać dystanse: 1,9, 90 oraz 21,1 km. Nadkomisarz dotarł do mety w bardzo dobrym czasie i zdobył medal.